Regenboogkerk neemt afstand van Nashvilleverklaring

De Regenboogkerk te Hilversum neemt afstand van de zogenaamde Nashville Verklaring.
De uitleg die daarin aan bijbelpassages over het huwelijk en vormen van seksualiteit wordt gegeven is niet de onze. Mensen van welke geaardheid dan ook zijn welkom in onze kerk. Wij geloven dat mensen de vrijheid hebben zelf te kiezen voor de beleving van liefde en seksualiteit die bij hen past. Over iedere relatie tussen twee mensen die leidt tot een huwelijk kan in de Regenboogkerk een zegen worden ontvangen.

Wij bidden dat mensen, waar dan ook ter wereld, de moed zullen hebben voor hun gevoelens op dit gebied openlijk uit te komen. Wij hopen op een goed gesprek binnen de kerken, ook met hen die vasthouden aan de letter van de bijbel zonder te letten op intenties van mensen en de veranderende cultuur.

 

Geplaatst in Actueel