Input voor Beleidsplan

Heeft u nog inspirerende ideeën voor de kerkenraad? Mail ze dan vóór 1 augustus naar lily.fraanje@gmail.com of stuur ze naar Koningshof 42, 1211ML Hilversum. Uw ideeën kunnen meehelpen het beleid voor de komende jaren te bepalen.

Om u te helpen heeft de kerkenraad zeven vragen opgesteld. Uit uw reacties en ideeën wordt gekozen wat in het beleidsplan zal worden opgenomen. Criteria hierbij zijn dat het realistisch, in tijd haalbaar en financieel te verantwoorden is.

Dit zijn de vragen:

  1. Wat is onze inspiratiebron?
  2. Communicatie: waar gaan en staan we voor; welke activiteiten willen we naar buiten brengen: naar wie en op welke wijze?
  3. Gastvrijheid: voor wie en op welke wijze?
  4. Samen doen en samenwerken: met wie en op welke wijze?
  5. Financieel beheer en gebruik van het gebouw: welke ideeën heeft u hierover?
  6. Gemeenschap zijn binnen de muren van onze kerk: wat behouden we, wat kan anders?
  7. Uw aanvullende opmerkingen: …
Geplaatst in voorpagina