Na de afscheidsavond voor Jurjen en Adrienne Zeilstra volgde een spetterend jubileumfeest op zaterdag 23 oktober.

Een volle kerkzaal met kinderen, vriendjes, vriendinnetjes en familie genoot zaterdagmiddag van het verhaal ‘De gelaarsde Kat’ met afbeeldingen en muziek door het orkest van Toonkunst Bussum. Na afloop mochten de kinderen de instrumenten proberen, geholpen door de leden van Toonkunst.

’s Avonds was er voor de gemeenteleden een heerlijk buffet. Hans Zwagemaker voelde met quizvragen de gemeenteleden aan de tand over wat zij wisten van de Regenbooggemeente.

Het avondprogramma begon met samenzang op teksten geschreven door Jan Fillekers, met onder andere een lied ‘Uit het leven gegrepen’ over onze kerk. Heleen en Jurjen blikten samen terug op 20 jaar Regenboogkerk aan de hand van items als jaarthema, jongeren en bijzondere vieringen.
De avond werd afgesloten met de swingende klanken van RPM.

Tijdens de avond werd bekend gemaakt dat per 1 november en in ieder geval tot Pasen de taken van Jurjen voor onze wijkgemeente zullen worden waargenomen door Christiaan Boers. Dit mooie bericht werd met applaus ontvangen.

Het jubileumfeest werd zondag 24 oktober afgesloten met een mooie kerkdienst en koffie met gebak.